Elevi

Spune mai departe...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
CLASA PREGĂTITOARE B – secția germană – Daniela Schmiedt
1 Afrăsiloaia A. I. Alina Maria
2 Brebenar M. Adrian Mircea Lucian
3 Burtea D. C. Maysa
4 Buta A. I. Andreea
5 Ciocîrlan A. D. Alessia Maria
6 Ciurea D. I. Andreea Alexandra
7 Coroamă O. P. David Valentin
8 Creiniceanu A. R. Antonia
9 Drăghici S. Andrei Ioan
10 Herelescu N. L. Ayan Nicholas
11 Matei I. Yasemin Maria
12 Matei B. Ș. Patrick Cristian
13 Medele R. Zora
14 Miloș M. C. Cristian Andrei
15 Mitrof M. M. Bianca Ștefania
16 Popovici I. M. David Mihai
17 Rață D. V. Fabian David Kevin
18 Răduca E. Rebecca Maria
19 Stănculea L. V. Lucia Maria
20 Szabo Raul Eduard
21 Șourec V. Alexia Ioana
22 Todoran D. E. Darian Andreas
23 Țunea A. C. Ariana Gabriela
24 Virag M. Matteo Alexandru
25 Vlaicu N. C. F. Dragoș Gabriel
26 Zăria S. D. Andrei Sorin
CLASA I A – secția română – Verdeț Viorica
1 Baczur S. R. Romina Rubi
2 Berki A. I. Alejandro Jose
3 Conon G. S. Alexandra Larisa
4 Crișan I. Adi Samuel
5 Corduneanu G. Jesica Patricia
6 Dehelean S. Georgiana Sorina
7 Dragomir P. Marian Alexandru
8 Duțu M. I. Saray Marisol
9 Grădinariu M. D. Iulia Mihaela
10 Ianoșic I. Beniamin
11 Marin B. Diana Maria
12 Moise V. L. Lucian Ilie
13 Prună F. Simona Rebeca
14 Szobo B. F. Flavian Dumitru
15 Tacaci A. Eduard Ionuț
16 Toma I. Valentina Alexia
17 Vasile N. M. Eliza Nicoleta
18 Vasile C. Roberta Dariana
19 Sau A. Sonia Rebeca
CLASA I B – secția germană – Bocean Gabriela
1 Belcea C. T. Thaisa Maria
2 Ciuta F. Mihnea Ștefan
3 Coroamă O. P. Adelina Ecaterina
4 Dinuț D. Ian Adrian
5 Draghita T. Felix
6 Duruț G. D. Octavian Florin
7 Duruț G. D. Sebastian Cristian
8 Fleck A. C. Alexander Carl
9 Fleck A. C. Andreas Sebastian
10 Hisch C. D. Sebastian Andrei
11 Marinca A. Sarah
12 Modoran M. Constantin Arthur
13 Moldovan O. L. Eduard Ianis
14 Neff C. A. Alexander Iulian
15 Negrea A. L. Viviana Isabella
16 Petcariu L. N. Ariana
17 Plujar F. B. Kevin Andrei
18 Pojar C. G. Natalia Georgia
19 Retezan D. N. Damian Andrei
20 Rotaru A. G. Ella Maria
21 Rusu C. B. Erick Petru Srećko
22 Sporea-Cîrpean-Hoancă I. R. Ioana Gabriela
23 Stieglbauer L. Iannis
24 Stoian L. C. Tudor
25 Thernes K. Sophia Maria
26 Timișan D. F. Tiana Maria
27 Țigla D. I. Raluca Cristina
28 Ungureanu D. V. Agnes Sofia
29 Voicău A. Mara Ioana
30 Voina I. V. Luca
31 Walter J. A. Eduard
CLASA II A – secția română – Franț Sofia
1 Ardeți C. L. Răzvan Ionuț
2 Bumbu N. Elisei
3 Bumbu N. Kevin
4 Ciocîrlan G. C. George Loredan
5 Ion R. M. Moises Fernando
6 Lukacs D. Florentina Rozalia
7 Meda G. V. Andrei Ionuț
8 Munteanu R. Alin Sebastian
9 Rădeanu M. N. Alexandra
10 Rez M. Kalo Marcel
11 Rez M. Mariana Marcela
12 Ruță P. Marius Daniel
13 Treica L. Iasmin Liviu
14 Varga E. G. Ionela Valentina
15 Vâlcu C. Robert Mihai
16 Vlădulescu Alexandru
CLASA II B – secția germană – Berar Ramona Maria
1 Bălan M. N. Andrei Nicolas
2 Bocancea S. L. Markus Lucian
3 Fedor K. Carolinne Dorothea
4 Gebhardt R. T. Alessia
5 Gebhardt R. T. Leonie
6 Megyasszai-Biró A. Attila
7 Piperca M. Brianna Loryna
8 Stoian L. C. Alexandra Maria
9 Toma M. Elena
10 Zăria S. D. David Gabriel
CLASA III A – Băra Lorena Liliana
1 Broască V. M. P. Laurențiu Paul
2 Ceocu B. Ionuț Alexandru
3 Ciocîrlan G. C. Georgiana Claudia
4 Costea G. I. Maria Gabriela
5 Costea G. I. Marian Ionuț
6 Duțu – Vărzaru M. I. Milagros
7 Gabor M. Rozalia
8 Grozăvescu C. Irina Elena
9 Ienea V. Delia Camelia
10 Lațchescu L. N. Claudia Oana Anamaria
11 Marin B. Florin Bogdan
12 Mihai C. S. Rut Alexandra
13 Mihăilă O. A. Ovidiu Dumitru
14 Sau Roberto Rusalin
15 Teleptean M. M. Fabian Mihai
16 Tudor A. Denisa Ionela
17 Văduva D. A. David Robert
18 Vlădulescu M. I. Roxana
19 Volanek S. E. Patrick Alden
20 Zbercea N. Patricia Anamaria
CLASA III B – Demenyi Yvonne Christa
1 Babun A. P. Şerban Petru
2 Bădoiu A. B. Dragoş
3 Bălu R. O. Darius Andrei
4 Berar I. Zaharia
5 Bibolariu M. Mario Alexandru
6 Boruz D. P. N. Beatrice Sara
7 Burlacu – Luca I. D. Robert Ştefan
8 Burtea D. C. Patrick Albert
9 Diţă E. Tudor
10 Dobre R. A. Maria Izabela
11 Florea B. V. Ioana Graţiela
12 Florea B. V. Ştefan Silviu
13 Lăzărescu S. P. Paul Silviu Francisc
14 Matei I. Angelo Yannis
15 Nedelcea C. F. Darius Andrei
16 Nicht R. Norbert
17 Nina G. A. Maia
18 Niţu M. B. Irina Mihaela
19 Pădurean M. S. Marius Tiberiu
20 Pălean G(h). V. Rareş Paul
21 Popa  I. Ioan Luca
22 Purec P. I. S. Mara
23 Szabo Z. A. Robert Andrei
24 Todoran D. E. Patric Sebastian
25 Tomoş D. Alexia
26 Țegrea N. L. Vanessa Fabiana
27 Wettori M. I. Maia Sonia
CLASA IV A – Cîrpaci Carmen
1 Bodac I. Roberta
2 Chiş D. Vanesa Sînziana
3 Epure D. Dariana Alexia Ștefania
4 Laţchescu L. N. Andrei Nicușor
5 Lința D. Darius Daniel
6 Mastrostefano Emanuelle
7 Mate F. I. Gabriel Sebastian
8 Mărgan G(h). L. Octavian Robert
9 Muntean R. Alina Loredana
10 Nedelcu G(h). Ane Maria
11 Orban B. D. Daniela Viorica Iasmina
12 Orgovan C. Nicoleta Iulia
13 Rotaru E. Cristina Gabriela Alexandra
14 Sîrbu S. Mirel Florin
15 Vîlcu A. T. Andrei Rareș
CLASA IV B – Kilvanya Loredana Camelia
1 Aniţulesei I. C. David
2 Bara A. C. Lavinia Lorena
3 Berinde I. Rebecca Vera
4 Duma F. I. Jessica Maria
5 Galan R. M. Răzvan Mihai
6 Gherle I. T. Mălina Antonia
7 Giurchiță Miriana Nicole
8 Grundorat W. A. Christine Rihanna
9 Lala F. I. Maria Elena
10 Lalescu V. Maria Antonia
11 Megyasszai – Biro A. Hanna
12 Meresz M. N. Denis
13 Stanca M. C. David Oliver
14 Stoia I. G. Eduard Manuel
15 Urban M. Robert
16 Valușescu P. Karina Daria
17 Vărădeanu S. A. Diana
CLASA V B – Vlăduceanu Cristina Iuliana
1 Banda G. E.  Maia Maria
2 Burlacu – Luca I. D. Flavius Constantin
3 Catalina F. Sebastian
4 Ciuta F. Antonia Maria
5 Draghita T. Diana
6 Enache F. A. Iannis
7 Epure V. Gabriel Ionuț Sebastian
8 Gârtoi C. I. Denis Ionuț
9 Gropşian L. Bogdan
10 Hollo Z. Antonia Maria
11 Jurchescu M. D. Daria Edwina
12 Negariu G. Raul Patrik
13 Ogăşan C. C. Vlad
14 Siminiceanu M. Darko Angelo Mihai
15 Suhaida A. A. Mario Andrei
16 Sîrbu Eduard Marian
17 Teuber O. Tobias
18 Tuţă I. A. Gabriela Adelina
19 Volanek S. E. Nicolle Sabrina
CLASA VI A – Brattan Rodica
1 Aga Flavian
2 Berki A. I. Alexandru Andrei
3 Câmpean D. Marcel Ionuț Daniel
4 Damian I. Nicolae Cătălin
5 Drăgan M. S. Florea
6 Grădinariu M. D. Marian Alexandru
7 Halmaci I. Andrei Florin
8 Ianoşic I. Julia Eliza
9 Kortek F. C. Ianis Laurenţiu
10 Lauş M. Marian
11 Melen I. Luca Alin
12 Mocodean I. G. Gabriel Adrian
13 Nica P. A. Milan Adrian
14 Stanciu G(h). L. Lorena Georgeana
15 Ströbl – Bărac H. I. Andrei Florin
16 Szkarba I. Robert
17 Ștețco P. Sara Maria
18 Timiş V. Vasile Marcel Cătălin
19 Tomescu F. Bogdan Robert
20 Ţibru T. Adelin Cristian
CLASA VI B – Chwoika Sonia
1 Bizău V. I. Patrick Viorel
2 Boroş M. L. Maria Irina
3 Feri R. Nicolas Petre
4 Gherghinescu I. S. Sebastian
5 Gudea V. O. Luca Andrei
6 Hollschwandner E. E. Maya
7 Iakab A. C. Melissa
8 Matein G(h). Aniţa Diana
9 Moica N. David
10 Prisăcariu D. A. Teodor
11 Retezan D. N. Ana Daria
12 Stieglbauer L. Alissa
13 Stoiconi D. Arys
14 Timişan D. F. Andreas David
15 Tulbure G. V. Antonia Naomi
16 Willinger Bianca Helga
CLASA VI C – Radu Adrian
1 Buta G(h). Isabela Solidad
2 Ciopragă I. Alina Iasmina
3 Ciopragă I. Ilie Constantin Giovani
4 Conon G. S. Maria Lorena
5 Conon V. A. Carla Liliana
6 Damian Mihaela Venera
7 Dragomir N. D. Ariana Rebeca
8 Filimon I. D. Fernando Ioan
9 Gabor I. Ion Iancu
10 Hudacico I. Ana Maria
11 Ludvig R. Darius Cosmin
12 Muntean F. I. Silviu Octavian
13 Pirescu V. Daniel Gabriel
14 Puțureanu Nicolae Alexandru
15 Puțureanu Larisa Steluța
16 Stancu F. Diamant
CLASA VII A – Mita Ana Bela
1 Barnoș M. Ibai Aurel
2 Bălu F. Bianca
3 Bodac I. Fabian Elorian
4 Boran G. Andra Raluca
5 Călin I. Andreea Ioana
6 Constantin I. Georgiana
7 Crăciunescu I. Ana Maria Svetlana
8 Dumitru P. Larisa Petronela
9 Ephardt A. Eduard Eugen
10 Kestner O. Nicolae Darius
11 Michi D. M. Petruţa Magdala
12 Mihăilă M. Florin Darian
13 Orgovan G. Cătălina Andreea
14 Pop M. Melissa Gwendolyn
15 Posa C. Paul Alexandru
16 Ruță I. Costel
17 Ruță I. Ionel Mădălin
18 Stan-Tîmpu O. Ovidiu Alexandru
19 Vlădulescu G. Marta Cristina
CLASA VII B – Năstăsescu Janette
1 Caradji Sorana
2 Enăşescu Sarah
3 Roxner Xintea Valentina
4 Sittner L. C. Charleen
5 Veselin Timeea Ana
6 Maniakhin I. Artem
CLASA VIII A – Prodan Adina
1 Ardeți C. L. Carmen Anastasia
2 Bălean Arijana
3 Brumariu Isabela Dumitra
4 Chincea Andrei Petru
5 Ciuraru Daniel Beniamin
6 Cservenka Denis Nicolas
7 Cubaş Larisa Iuliana
8 Miloş I. Flavius Marian
9 Miloş V. F. Mădălina Florina
10 Moise V. L. Oana Marioara
11 Moise Alexandru Fabian
12 Moțco C. Constantin Bogdan
13 Popa C. Sebastian Gabriel
14 Popescu D. D. Georgiana Andrada
15 Pukansky I. D. Daniela Naomi
16 Roman Mihai
17 Ruţă Cristian Florin
18 Todor Marian Gabriel
19 Ungureanu Maria Antonia
20 Zbercea Iacov Dănuţ
CLASA VIII B – Mladin Camelia
1 Cerbu Marco Alexandru
2 Csonti Karina
3 Dahore David
4 Ionescu Bianca
5 Jurchela Matthias Cristian
6 Matein Dejan Marian
7 Muheljic Carys
8 Nedelcea Daria Alexia
9 Nina Alexandra
10 Pop Timea Andrea
11 Popescu Denis Laurean
12 Stoian Rareş Cristian
13 Şandru Iustin Lucas
14 Trefil Ferdinand Tobias
15 Turcuman Dorian Petru
16 Văduva Baumann Essper
17 Văsuţ Alexandra Maria
18 Veselin Rareş Vladimir
19 Vlăduceanu Tudor
CLASA IX A – Molnar Florica – Filologie
1 Adafinei G. Robert Georgian
2 Balan I. Paul Denis
3 Banac M. Izabela Mihaela
4 Barnoș D. Cătălin Daniel
5 Borcilă R. Ionuț Marius
6 Boșca M. Maria
7 Cheda G. Anka Dennisa
8 Ciurean A. Paula Elena
9 Cuzma D. G. Samuel
10 Fafa G. Anca Maria
11 Franț P. C. I. Lorena Petria
12 Galbenu C. Teodora
13 Gurmai T. Silviu
14 Hațegan N. Nicoleta Andreea
15 Ifrim Ș. Bogdan
16 Laitin I. Ionela
17 Laus M. Maria
18 Lolea D. Flavius Cristian
19 Marina L. V. Serafim George
20 Murarescu I. Gabriel Ioan
21 Necula D. Daniel
22 Roman M. Crina Ioana
23 Rotar N. Cosmina Gabriela Ionela
24 Sporea G. Alexandra Daniela
25 Todor G. Teodora Marielena
26 Toma G. Raluca Anamaria
27 Vancu G. Rebeca Gabriela
28 Wolf C. G. Denis
Clasa IX B – Velciov Mihaela – Matematică-Informatică
1 Afodorce V. M. Alina Diana
2 Boceanu L. I. Alexandru Cătălin
3 Cătană G. C. Vlad Andrei
4 Cismaru M. George
5 Disagă D. Radu George
6 Doroghy C. G. Vlad Gabriel
7 Filca M. Mihai Martin
8 Gheju M. Sergiu Adrian
9 Gherban M. D. Marius Adrian
10 Giurchescu M. Petre
11 Godin L. I. Denis Alin
12 Ienascu C. Bogdan Marian
13 Ispas G. Dan Marian
14 Jurjuca N. Nicolae Raul
15 Koczi C. Eduard
16 Lala F. I. Ioana Andreea
17 Lighezan I. Alexandru
18 Mandache D. Dean Tomislav
19 Manolia D. N. Carlos Eduardo
20 Miu V. Nicu Alex
21 Moica N. Nicu
22 Moldovan O. Alexandru Emanuel
23 Păuța P. Petru Milovan
24 Seil T. L. Orlando Roberto Ion
25 Stîngaciu I. Ilie Călin Cristian
26 Stoianovici M. Liubița Milenka
27 Stuparu A. M. Daniel Mihai
28 Toma N. C. Alexandru Ilie Alin
29 Torocsik N. Vlad Alexandru
Clasa IX C – Apostu Carmen
secția română – Științe ale naturii
1 Amarie P. Minodora Ancuța
2 Bădăluță V. Vasile Adrian
3 Bălu V. Irina Alexia
4 Chincea I. Oana Elena
5 Dumitrescu G. Georgiana Andreea
6 Epure D. Darius Vasile Alexandru
7 Mircioane M. Dragan Gheorghe
8 Neda-Bendariu D. Darius
9 Radici M. Mario Andreas
10 Radu D. Alexandra Georgiana
11 Rusu D. I. Larisa Isabela
12 Satcău I. Raluca Daniela
13 Ungureanu T. Naomi
14 Vodă D. Bianca
secția germană – Matematică – Informatică
1 Călina Sebastian Nicolae
2 Chincea Anisia Ioana
3 Chincea Robert Olivian
4 Marin Ionuţ Cristian
5 Radler Alexia
6 Schmelas Erwin
7 Tomescu Timeea Teodora
8 Turcuman Paul Gabriel
CLASA X A – Corcoață Sorina
1 Berzescu N. Nikolas Călin
2 Birta G(h). Maria Slageana
Brotac Denisa Nicoleta
3 Bugărin D. Beatrice Denisa Angela
4 Cheda G(h). Deian Mile
5 Cîlnicean I. D. Lorena Daniela
6 Colojoară S. Daniela Adelina
7 Copocean M. O. Răzvan Ovidiu
8 Filca G(h). Georgiana Milița
9 Fleancu Maria
10 Frîncu L. M. Bianca Florina
11 Gheorghe Cristian Emanuel
12 Giurgescu C. Graţian Cristian
13 Gligor G. Mădălina
14 Hauptmann Denisa Anca
15 Hogea Cristiana
16 Lațchici M. Marian Zlatko
17 Lohon D. Ariana Tiziana Floriana
18 Miloș M. Anca Bianca
19 Muselin Maria Dușița
20 Neață S. R. Vlad Sorin
21 Petcu D. Robert Veniamin
22 Popescu V. Antonia Elena
23 Răzvan E. T. Giorgiana Ionela
24 Schinteie I. Flavian Ionuț
25 Șel M. C. Andrade
26 Țugui P. D. Diana Andreea
27 Ungureanu V. E. Dragoș Mihai
28 Ursul P. Maria Camelia
29 Vaca Gherghe Marian
30 Vaștag C. A. Armina Alisia
31 Vieru C. M. Flavius Valentin
CLASA X B – Vucescu Adela
1 Afodorce V. M. Denis Cosmin
2 Bălean M. Dejan
3 Belcea I. Laurențiu Cătălin
4 Bociu M. Phillip
5 Borca C. D. Giulia Maria
6 Burileanu A. Ana Iulia
7 Ciocîrlan I. G. Rareș Andrei
8 Clara C. Martin Rafael
9 Crețu A. Cătălin Florin
10 Dobre N. Ionuț Ștefan
11 Doda M. M. Denis Mircea
12 Istvancsek A. M. Andreas Karl
13 Kafka F. Patrik Franz
14 Lissi E. Robert
15 Mihăilă G(h). Ivana Marika
16 Moica N. Daniel
17 Obrocea C. Cătălin Constantin
18 Pascu E. Eugen Cristian
19 Păuța M. Petar Deian
20 Păvan P. Roxana Patricia
21 Popa A. Robert
22 Popescu V. M. Ion Alexandru
23 Rotaru I. Paul Cristian
24 Suflea M. D. Marius Liviu
25 Szakal D. Sabrina Annette
26 Toth G. R. Cristian Bogdan
27 Truia T. A. Alexandru Patriciu
CLASA X C – Gherghe Elena
1 Cizmaş D. Alvin Daniel
2 Gherghe G. Andreea
3 Hartmann D. Teah Ariana
4 Loidl B. Erich
5 Meresz M. N. Andrei
6 Năstăsescu S. C. Noemi
7 Panici V. Tiiana
8 Samfira Vanessa Gabriela
9 Ţugmeanu I. D. Andreea Oana
CLASA XI A – Fîc Rodica
1 Balaș A. Adina Andreea
2 Bâcleșanu C. D. Raul Andreas
3 Bosioc I. Dan Vasile
4 Buliga G. G. Alexandra Iulia
5 Chelu A. M. Denis Carlo
6 Chicheş G(h). Slageana Ivanca
7 Cocoș I. Marius Lăzărică
8 Corocan C. C. Larisa Cristina
9 Crâsta I. Ana Maria Florentina
10 Dinulescu D. F. Alex Cristian
11 Dobra E. V. Sergiu Alex
12 Gheorghe V. Bogdan
13 Lațchici Nikola Bozidar
14 Lică I. Mădălina Ștefania
15 Michi D. M. Sorana Daniela
16 Miloș D. Răzvan Daniel Ilie
17 Milutin V. Dan Răzvan
18 Milutin V. George
19 Mindea M. Marius
20 Mircioane M. Mihai Andreas
21 Negoiță F. Adina Ana Maria
22 Oțil M. G. V. Giulia Sfetlana
23 Pătruț F. Felician
24 Popovici V. Adrian
25 Sandu M. Marina Laura
26 Șerengău I. Elisabeta Florentina
27 Surugiu Carmen Mihaela
28 Timiș V. Iasmina Anamaria Timeea
29 Tobescu C. Cristian Alin
30 Todoruț P. Iulia Vanessa
31 Tomescu F. Lavinius Raul
CLASA XI B – Cîrlugea Ana
1 Aga G(h). C. Anamaria Cristina
2 Arsul I. Marian Milovan
3 Bara C. E. Sebastian
4 Barbu G(h). R. Andrei Gabriel
5 Belia G(h). Liubomir Iura
6 Burileanu M. D. Bogdan Alexandru
7 Constantin R. Carla Silvana
8 Dina M. Adrian Remus
9 Farîcea A. A. Aura Antonia
10 Fera P. Marian
11 Fleșcă M. Marius Adrian
12 Lința I. Alin Victor
13 Lucacela S. R. Alexandru Cristian
14 Micoloiu L. O. Gabriel Ovidiu
15 Miloș I. Ionuț Laurențiu
16 Moțco C. Andreea Teodora
17 Nedelcu N. Antonio Patrik
18 Pagu P. Maria Daiana
19 Păștean D. Flavia
20 Pop G(h). A. Norbert Adrian
21 Pușcaș V. Patrik
22 Sburlea I. Daniel Ionuț
23 Stoia I. G. Gabriela Manuela
24 Stoianovici M. Anka Snezana
25 Todor G(h). Marica Camelia
26 Țuțurman M. Ștefan Alexandru
27 Uturaș V. I. Robert Dorian
28 Wetternek G. F. Patricia Mihaela
29 Zaharia R. S. Flavius Valentin
CLASA XI C – Ogășan Aniela
Secția română
1 Amariei D. Luminița
2 Anton A. Andreea Nicole
3 Cimponeriu C. Andreea Denisa
4 Crîsta G(h). I. Miriana Maria
5 Diaconu G(h). Mădălina
6 Filca I. Peter Ivița
7 Hogea A. Sebastian Valentin
8 Ivan P. M. Paula Amalia
9 Lavric C. Alexandra Petronela
10 Marincat I. Andy Alin
11 Mircea L. O. Roxana Loredana
12 Voloșincu E. Monica Viorica
Secția germană
1 Barbu – Dittrich M. L. Dacian Cristian
2 Beg G(h). Cristian Raul
3 Cocoroiu Ș. Khali
4 Daba F. Cosmin
5 Gudea V. O. Marco Paul
6 Ile P. L. Tiana Denisa
7 Ivu N. F. Larisa Nicoleta
8 Lang G. F. Andreas Tobias
9 Lăzărescu S. P. Letiţia Nicoleta Viorica
10 Panici V. Slageana
11 Stanciu E. Denis
CLASA XII A – Lungu Atina
1 Băla I. F. Denisa Florentina
2 Borcilă A. P. Bogdan Daniel
3 Brăgău G(h). C. Dragoş
4 Checeg P. M. Andrei Alexandru
5 Cîşlariu C. Alexandra Dumitriţa
6 Creţu D. Daniel Darius
7 Dobra M. Gheorghe Zlatko
8 Dumitriu I. D. Denisa Valentina
9 Gavrilov S. Denisa
10 Gemeşi A. Iuliana Sorina
11 Georgevici F. Andrei
12 Gherliță M. Ivan Cristian
13 Ghilea G. I. Sebastian Dănuţ
14 Gora Andreea
15 Gugea I. Bianca Silvana
16 Haţegan N. Slageana Ana
17 Iasz Z. Iasmina Bianca
18 Ilona I. A. Georgian Adrian
19 Iorgovan P. V. Diandra Valentina
20 Keller L. Diana Iulia
21 Margianu V. Sebastian Gheorghe
22 Minda I. Delia
23 Nedelcu S. Emilia Cornelia
24 Raicu F. Larisa Mădălina
25 Roșca M. T. Larisa Mihaela
26 Timar A. D. Nandor Dan
27 Timişan I. Bianca Nicoleta
28 Tincul G(h). Maria Milena
29 Todor M. Maria Gordana
30 Troncotă G(h). Andrada Georgiana
31 Turturea B. Oana Stela
32 Ursu D. A. Răzvan David
CLASA XII B – Tomoș Daniel
1 Azap D. C. Ionuț Raul
2 Avram G(h). Nicoleta Lăcrimioara
3 Bote R. I. Raluca Ivone
4 Burianek H. Johann Cristian
5 Careba C. I. Dragoş Iulian
6 Cărcălean D. S. Ricardo Denis Gabriel
7 Cercel L. Angela Maria Iosefina
8 Ciurdea M. O. Roberta Carla
9 Codrean I. A. Sebastian Andrei
10 Constantin G(h). Iulia Sarah
11 Dieaconu G(h). Daniel
12 Hotac V. Roberto Petru
13 Ifrim G. Robert Valentin
14 Maidan N. Mihai Mădălin
15 Măzăreanu M. Cristian
16 Mitran Horia Andrei
17 Pîrvulescu L. G. Maria Lucica
18 Stoicheci C. Elvis Constantin
19 Tismănariu R. Lavinia Anda
20 Zimbran A. G. Adrian Florin
CLASA XII C – Ogășan Cristian Condrat
1 Balanescu S. G(h). Andreea
2 Bittermann G. Gerhard Cristian
3 Blaga G(h). S. Bogdan
4 Copan T. Francisca
5 Dunăreanu L. Bogdan
6 Jendl H. W. Ronald Walter
7 Loidl B. Arthur
8 Munteanu D. I. Rafael
9 Szabó – Feketits I. A. Dorothea Christa
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •