Profesori

Spune mai departe...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
NR. CRT NUMELE ȘI PRENUMELE CADRULUI DIDACTIC DISCIPLINA STATUT DIRIGENȚIE STRUCTURA CNDT
1 APOSTU CARMEN LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ TITULAR NU CNDTR
2 BALEAN CRISTIAN ISTORIE TITULAR DIR.ADJ. CNDTR
3 BARA LORENA INVĂȚĂTOR TITULAR CLASA A II-AA CNDTR
4 BEKE SABRINA CHIMIE SUPLINITOR NU CNDTR
5 BERAR RAMONA INVĂȚĂTOR SUPLINITOR CLASA I-AB CNDTR
6 BOCEAN GABRIELA INVĂȚĂTOR TITULAR CLASA PREG.B CNDTR
7 BORU ADRIANA ISTORIE TITULAR NU CNDTR
8 BOTEZ PETRONELA LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ DETAȘAT NU CNDTR
9 BRATTAN RODICA GEOGRAFIE TITULAR V A CNDTR
10 CHIRCULESCU STEFANIA ECONOMIE/ EDUCAȚIE ANTREPRENORIALĂ SUPLINITOR NU CNDTR
11 CHWOIKA SONIA LIMBA ȘI LITERATURA GERMANĂ(MATERNĂ) TITULAR V B CNDTR
12 CIRLUGEA ANA MATEMATICĂ TITULAR X B CNDTR
13 CIRPACI CARMEN INVĂȚĂTOR TITULAR CLASA A III-AA CNDTR
14 CNEJEVICI FLAVIUS EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT SUPLINITOR NU CNDTR
15 COLONESCU MILEVA INFORMATICĂ + TIC TITULAR NU CNDTR
16 CORCOATA SORINA EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT TITULAR IX A CNDTR
17 COTIRLA IONETA EDUCAȚIE MUZCALĂ SUPLINITOR NU CNDTR
18 DEMENYI YVONNE INVĂȚĂTOR TITULAR CLASA A II-AB CNDTR
19 DIMCEA CODRUTA FIZICĂ SUPLINITOR NU CNDTR
20 FIC RODICA LIMBA FRANCEZĂ TITULAR X A CNDTR
21 FISTEA-HOMESCU VALENTINA LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ TITULAR XII D CNDTR
22 FRANT SOFIA INVĂȚĂTOR TITULAR CLASA I-AA CNDTR
23 GARTOI VIORICA RELIGIE ORTODOXĂ TITULAR DIR.ADJ. CNDTR
24 GHERGHE ELENA MATEMATICĂ TITULAR IX C CNDTR
25 HUDAK RAMONA-CLAUDIA LOGICĂ, ARGUMENTARE SI COMUNICARE/ FILOSOFIE TITULAR CNDTR
26 IORDAN (Paraschivu) ILINCA CHIMIE TITULAR XII B CNDTR
27 ITARIU MELITA EDUCAȚIE TEHNOLOGICĂ SUPLINITOR NU CNDTR
28 JIANU MIHAELA LIMBA ENGLEZĂ TITULAR CNDTR
29 KILVANYA LOREDANA INVĂȚĂTOR TITULAR CLASA A III-AB CNDTR
30 KREMM ANA LIMBA LATINĂ C.DID.ASOC. NU CNDTR
31 LUNGU ATINA LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ TITULAR XI A CNDTR
32 MEILA MIRCEA CHIMIE TITULAR NU CNDTR
33 MITA ANA LIMBA ENGLEZĂ TITULAR VI A CNDTR
34 MLADIN CAMELIA LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ TITULAR VII B CNDTR
35 MOLNAR FLORICA ISTORIE TITULAR XII A CNDTR
36 NASTASESCU JANETTE BIOLOGIE TITULAR VI B CNDTR
37 NICOLAESCU SILVIA LOGICĂ, ARGUMENTARE SI COMUNICARE/ FILOSOFIE C.DID.ASOC. NU CNDTR
38 NOVACESCU NINA CHIMIE SUPLINITOR NU CNDTR
39 OGASAN ANIELA FIZICĂ TITULAR X C CNDTR
40 OGASAN CRISTIAN INFORMATICĂ + TIC TITULAR XI C CNDTR
41 ORTAN DELIA SOCIOLOGIE C.DID.ASOC. NU CNDTR
42 PRODAN ADINA LIMBA ENGLEZĂ TITULAR VII A CNDTR
43 RADU EUGEN EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT TITULAR V C CNDTR
44 RAICU GEORGETA GEOGRAFIE C.DID.ASOC. NU CNDTR
45 RUGINA ANA PSIHOLOGIE TITULAR NU CNDTR
46 SARATEANU CRISTINA LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ DETAȘAT NU CNDTR
47 SCHMIEDT DANIELA INVĂȚĂTOR TITULAR CLASA A IV-AB CNDTR
48 SCHWAGERL MARTIN ISTORIE SUPLINITOR NU CNDTR
49 STEFANESCU LENUTA RELIGIE ROMANO-CATOLICĂ SUPLINITOR NU CNDTR
50 TOMOS DANIEL INFORMATICĂ + TIC TITULAR XI B CNDTR
51 TRONER AGATHE LIMBA ȘI LITERATURA GERMANĂ(MATERNĂ) C.DID.ASOC. NU CNDTR
52 UNTEA VALERIU LIMBA ȘI LITERATURA GERMANĂ(MATERNĂ)/Lb.Germană modernă TITULAR NU CNDTR
53 VAIDASIGAN-SURULESCU RAMONA LIMBA ENGLEZĂ SUPLINITOR NU CNDTR
54 VATZULIK BORIS FIZICĂ TITULAR DIR. CNDTR
55 VELCIOV MIHAELA BIOLOGIE TITULAR XII C CNDTR
56 VERDET VIORICA INVĂȚĂTOR TITULAR CLASA PREG.A CNDTR
57 VLADUCEANU CRISTINA MATEMATICĂ TITULAR VIII B CNDTR
58 VOICA PETRU ISTORIE SUPLINITOR NU CNDTR
59 VUCESCU ADELA MATEMATICĂ TITULAR IX B CNDTR
60 ZANCU MELANIA RELIGIE ORTODOXĂ C.DID.ASOC. NU CNDTR
61 PRODAN IOAN EDUCAȚIE PLASTICĂ/ ED.VIZUALĂ/ ED.ARTISTICĂ TITULAR VIII A CNDTR + SC.GIM.NR.1+5
62 SORESCU VICHENTIE EDUCAȚIE TEHNOLOGICĂ TITULAR NU CNDTR + SC.GIM.NR.1+5
63 SOARE ALINA EDUCATOR TITULAR GRUPA COMB. GPN SECU
64 NISTOR (MANCI) ANA EDUCATOR TITULAR GRUPA COMB. GPN17
65 ALEXANDRU MARIA EDUCATOR TITULAR GRUPA COMB. GPN2
66 FARCASESCU DORINA EDUCATOR TITULAR GRUPA COMB. GPN3
67 MICLEA MIRELA EDUCATOR TITULAR GRUPA COMB. GPN3
68 SMARANDACHE GABRIELA EDUCATOR TITULAR GRUPA COMB. GPN5/GERM.
69 BOULESCU LOREDANA EDUCATOR TITULAR GRUPA COMB. GPN5/ROM.
70 CZEISZPERGER IZABELL EDUCATOR TITULAR GRUPA COMB. GPP2/MAGH.
71 MIKLOVICS ANITA EDUCATOR SUPLINITOR GRUPA COMB. GPP2/MAGH.
72 BLAJ VALERIA EDUCATOR TITULAR GRUPA COMB. GPP2/ROM.
73 MUSA ANI EDUCATOR SUPLINITOR GRUPA COMB. GPP2/ROM.
74 PINZARIU PAULA EDUCATOR SUPLINITOR GRUPA COMB. GPP2/ROM.
75 ALEXA SILVIA INVĂȚĂTOR TITULAR CLASA PREG. SC.GIM.NR.1
76 ANDRAS VICTORIA LIMBA GERMANĂ TITULAR V SC.GIM.NR.1
77 CRACIUNEL ILIANA INVĂȚĂTOR TITULAR CLASA A II-A SC.GIM.NR.1
78 DOBRITAN-HECKL MARIA MATEMATICĂ TITULAR VI SC.GIM.NR.1
79 GHITESCU (MILCU) ROXANA EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT TITULAR VIII SC.GIM.NR.1
80 HATIEGAN IOANA RELIGIE ORTODOXĂ TITULAR NU SC.GIM.NR.1
81 HATIEGAN LUMINITA BIOLOGIE SUPLINITOR NU SC.GIM.NR.1
82 IMBRI DANIELA INVĂȚĂTOR TITULAR CLASA A III-A SC.GIM.NR.1
83 MARIAN MIHAI FIZICĂ SUPLINITOR NU SC.GIM.NR.1
84 MEZIN ANITA LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ TITULAR VII SC.GIM.NR.1
85 NICA IULIA INVĂȚĂTOR TITULAR CLASA A IV-A SC.GIM.NR.1
86 RUSU MARIOARA INVĂȚĂTOR TITULAR CLASA I SC.GIM.NR.1
87 SANDU SIMONA ISTORIE SUPLINITOR NU SC.GIM.NR.1
88 SZLEACSAN OANA LIMBA ENGLEZĂ TITULAR SC.GIM.NR.1
89 VASCA MONICA LIMBA ENGLEZĂ C.DID.ASOC. NU SC.GIM.NR.1
90 RUSU CARMEN CHIMIE/ FIZICĂ SUPLINITOR VIII SC.GIM.NR.1+ 5 +CNDTR
91 AUGUSTIN FLAVIA GEOGRAFIE TITULAR NU SC.GIM.NR.1+5
92 TODORESCU SIMONA EDUCAȚIE MUZCALĂ SUPLINITOR NU SC.GIM.NR.1+5
93 AMARIEI DANIEL EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT SUPLINITOR NU SC.GIM.NR.5
94 BOROGHINA MARIA INVĂȚĂTOR TITULAR CLASA A III-A SC.GIM.NR.5
95 CRISTEA SMARANDA INVĂȚĂTOR TITULAR CLASA A II-A SC.GIM.NR.5
96 CURESCU SIMONA MATEMATICĂ TITULAR VI SC.GIM.NR.5
97 DANCEA RAMONA ISTORIE COMPL.CATEDRĂ NU SC.GIM.NR.5
98 DINCULEASA IULIAN EDUCAȚIE FIZICĂ ȘI SPORT SUPLINITOR NU SC.GIM.NR.5
99 LANCE SIMONA LIMBA ȘI LITERATURA ROMÂNĂ TITULAR VII SC.GIM.NR.5
100 MOTOSAN ADINA LIMBA FRANCEZĂ DETAȘAT NU SC.GIM.NR.5
101 TIMAR AUGUSTIN BIOLOGIE SUPLINITOR NU SC.GIM.NR.5
102 TRAIN MARIA RELIGIE ORTODOXĂ TITULAR SC.GIM.NR.5
103 VUCA-ABRUDAN LAURA RELIGIE ORTODOXĂ SUPLINITOR NU SC.GIM.NR.5
104 OROIAN OLIMPIU LIMBA ENGLEZĂ SUPLINITOR V SC.GIM.NR.5+CNDTR
105 POPA CARMEN LIMBA ENGLEZĂ TITULAR SC.GIM.NR.5+CNDTR
106 URSICA SABRINA INVĂȚĂTOR SUPLINITOR CLASA P-I-II-III SC.PRIM.SECU
107 VIZOC OTILIA INVĂȚĂTOR TITULAR SC.PRIM.SECU
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •